DÁRKOVÉ POUKÁZKY

Nejlepší dárek je ten, který si Váš blízký vybere sám!

Sháníte dárek a potřebujete inspiraci? Využijte dárkových poukazů k využití našich služeb firmy O.K.FOCUS v hodnotách 1000, 2000, 3000 4000 a 5000 Kč! Hodnotu dárkového poukazu si také můžete libovolně určit sami, počínaje 200 Kč po stovkách výše!

Poukázku můžete předat v reprezentativním tisku, balení


Darujte poukázku a máte jistotu, že radost bude opravdová!

K zakoupení po telefonické domluvě.

Dárkové poukázky O.K.FOCUS – ideální dárek

  • Dárek pro každou příležitost
  • Možnost volby libovolné hodnoty
  • Platnost 1 rok
  • Platí pro úklidové služby/ kompletní

Použití dárkových poukázek

  • Poukázku lze použít pouze k úhradě služby úklidové.
  • Poukázku lze použít pouze jednorázově ve výši její nominální hodnoty. Je-li hodnota služby nižší nežli nominální hodnota uvedená na poukázce, rozdílná hodnota se nevrací. Je-li hodnota služby vyšší nežli nominální hodnota uvedená na poukázce, rozdílnou hodnotu je třeba doplatit v penězích.
  • Poukázku lze použít do jednoho roku od data vydání poukázky, které je uvedeno na její lícní straně.
  • Poukázka není směnitelná za peněžní hotovost.


 


slide slide slide slide slide slide slide slide

Kompletní úklidový servis

Provádíme pravidelné i jednorázové kompletní úklidy domů, bytů, administrativních budov a dalších prostor. Budete-li mít zájem o pravidelné úklidy domácnosti, poskytujeme hospodyně do domácností. Zajistěte si kompletní úklidový servis.

zobrazit více infromací

Čištění interiérů vozidel

Každé auto by alespoň jednou za čas potřebovalo vyčistit interiér. Nechte si provést čištění interiéru vozidel od naší firmy. Vysáváme sedačky, polstrování dveří, podlahu a zavazadlový prostor. Myjeme a ošetřujeme vnitřní plasty a okna a provádíme extrakční čištění jednotlivých části vozu.

zobrazit více infromací

Prodej a pokládka podlah. krytin

Potřebujete položit nové podlahové krytiny, nebo jste došli k tomu, že je na čase provést rekonstrukci? Pokud této oblasti nerozumíte, nechte si pomoci od odborníka. Nakoupíme podlahové krytiny za vás a rovnou vám je i položíme.

zobrazit více infromací

Stěhovací a vyklízecí služby

Zajistíme kompletní stěhovací služby pro Váš byt, dům či rodinný domek. Naši specialisté, také kvalitně připraví Vaši celou firmu nebo kancelář ke stěhování včetně dovezeni požadovaného množství obalového materiálu.

zobrazit více infromací

Prodej hygien. a čist. prostředků

Ať už vlastníte provozovnu, kanceláře či jiné prostory, je zřejmé, že budou vyžadovat pravidelný úklid. Nakupte si na něj potřebné hygienické a čisticí prostředky a dosáhněte maximálního efektu.

zobrazit více infromací

Ostrahy a kamerové systémy

Umožníme vám bezpečně chránit nemovitosti, ale i provádět různé akce s doprovodem. S naší ostrahou bude v bezpečí majetek i osoby. Máme pro vás i kvalitní kamerové systémy.

zobrazit více infromací

Malířská činnost

Každý interiér potřebuje jednou za čas vymalovat. Někteří lidé se do toho pouští sami, ale pokud chcete mít zaručený profesionální výsledek, využijte naší malířské činnosti.

zobrazit více infromací

Správa a účetnictví SVJ

Nepodceňujte důležitost účetnictví a mějte v pořádku veškeré doklady, které do něj spadají. Precizní účetnictví o firmě leccos vypovídá. My Vám zajistíme komplexní účetnictví.

zobrazit více infromací
pujcovna
prodej
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace