MYCÍ PODLAHOVÝ STROJ ELEKTRICKÝ

Popis

tl_files/okfocus/DATA/pujcovna/nove/obrazek_415.jpg

Nový model mycího stroje - Kompaktní a moderní design

Menší mycí stroj vhodný pro čištění různých druhů podlah. K tomu mu slouží disková mycí hlava s možností 5 různých kartáčů a lešticích kotoučů. Vhodný je proto do škol, hotelů a restaurací nebo malých provozoven Nilfisk-ALTO SCRUBTEC 343,2 je nástupcem velmi oblíbené SCRUBTEC 343, aktualizované s nejnovějšími a nejmodernějšími technologiemi, pokud jde o stírací schopnosti, dávkování vody, bezpečností a výkonem. Je to ideální mycí stroj pro lehké a středně-podlahové úklidové práce ve školách, nemocnicích, supermarketech a mnoha dalších místech.

Technické údaje

Barva: modrá

Typ motoru:  trakční

Velikost kartáče: 430mm

Hmotnost: 75kg

Šířka lišty: 700 mm

Výkon sacího motoru: 550W

Plošný výkon: 1720m/hod

Zdroj: Kabel 220V  - 20m

Kapacita nádrže: 29/29l

Pracovní rychlost: 4km/hod

Rozměry D x Š x V (mm) : 1020 x 570 x 860

Zdroj (v-hz) :220/240-50/60

 

Hlavní rysy - nilfisk SCRUBTEC 343-2 E :

  • Kompaktní a skladný stroj
  • Velkokapacitní nádrž
  • Pohyb pomocí kartáče
  • disková mycí hlava se záběrem 43 cm
  • Nádrže na roztok a nečistoty 29/29 litrů
  • Elektrická i bateriová verze
  • Automatické zapínání a vypínání kartáče
  • Lišta brake - away

Cena za pronájem

Model

SCRUBTEC 343-2 E 

Popis

Elektrický podlahový mycí stroj

Cena/den

2 900 Kč bez DPH/ den

Cena/týden

pondělí – neděle: 15 000 Kč bez DPH/ týden

Dlouhodobý pronájem

Dle dohody

Kauce

10 000kč

 


slide slide slide slide slide slide slide slide

Kompletní úklidový servis

Provádíme pravidelné i jednorázové kompletní úklidy domů, bytů, administrativních budov a dalších prostor. Budete-li mít zájem o pravidelné úklidy domácnosti, poskytujeme hospodyně do domácností. Zajistěte si kompletní úklidový servis.

zobrazit více infromací

Čištění interiérů vozidel

Každé auto by alespoň jednou za čas potřebovalo vyčistit interiér. Nechte si provést čištění interiéru vozidel od naší firmy. Vysáváme sedačky, polstrování dveří, podlahu a zavazadlový prostor. Myjeme a ošetřujeme vnitřní plasty a okna a provádíme extrakční čištění jednotlivých části vozu.

zobrazit více infromací

Prodej a pokládka podlah. krytin

Potřebujete položit nové podlahové krytiny, nebo jste došli k tomu, že je na čase provést rekonstrukci? Pokud této oblasti nerozumíte, nechte si pomoci od odborníka. Nakoupíme podlahové krytiny za vás a rovnou vám je i položíme.

zobrazit více infromací

Půjčovna úklidové techniky

Kvalitní úklid vyžaduje kvalitní úklidovou techniku. Nejenže Vám umožní pořádně uklidit, ale také Vám tuto činnost zjednoduší. Půjčíme Vám úklidovou techniku, vozíky a mopy.

zobrazit více infromací

Prodej hygien. a čist. prostředků

Ať už vlastníte provozovnu, kanceláře či jiné prostory, je zřejmé, že budou vyžadovat pravidelný úklid. Nakupte si na něj potřebné hygienické a čisticí prostředky a dosáhněte maximálního efektu.

zobrazit více infromací

Ostrahy a kamerové systémy

Umožníme vám bezpečně chránit nemovitosti, ale i provádět různé akce s doprovodem. S naší ostrahou bude v bezpečí majetek i osoby. Máme pro vás i kvalitní kamerové systémy.

zobrazit více infromací

Malířská činnost

Každý interiér potřebuje jednou za čas vymalovat. Někteří lidé se do toho pouští sami, ale pokud chcete mít zaručený profesionální výsledek, využijte naší malířské činnosti.

zobrazit více infromací

Správa a účetnictví SVJ

Nepodceňujte důležitost účetnictví a mějte v pořádku veškeré doklady, které do něj spadají. Precizní účetnictví o firmě leccos vypovídá. My Vám zajistíme komplexní účetnictví.

zobrazit více infromací
pujcovna
prodej
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace