Prodej a pokládka podlahových krytin

Zabýváme se prodejem a kompletní pokládkou PVC,  přírodního linolea (Marmolea), plovoucích podlah, koberců, korku, parket atd.. Dále se zabýváme renovací a ošetření starých parket, PVC, přírodního linolea a dlažby. Další naší činností je montáž a dodávka venkovních a vnitřních dveří, včetně zárubní. Oblast našeho působení jsou byty, rodinné domy, obchody, kanceláře, školy, tělocvičny, výrobní haly, zdravotnická zařízení atd. Samozřejmostí je bezplatné zaměření a vyhotovení cenové nabídky v místě realizace. 

 

Materiály

 • PVC
 • přírodní linoleum
 • koberce
 • plovoucí podlahy
 • dřevěné podlahy
 • parkety
 • korkové podlahy
 • čisticí prostředky
 • obvodové a přechodové lišty
 • izolační a akustické podložky
 • vyrovnání podlah

Renovace

V rámci našich služeb renovujeme dřevěné podlahy, PVC, PŘÍRODNÍ LINOLEUM, KOBERCE, VENKOVNÍ TERASY, DLAŽBY ATD. Nejdříve provedeme bezplatnou PROHLÍDKU a náš  TECHNIK posoudí stav podlahy, na jehož základě pro vás vypracujeme bezplatnou cenovou nabídku.

Renovace dřevěné podlahy se skládá z  hloubkového broušení parket profesionálními stroji s odsáváním, dále následuje TMELENÍ, lakování NEBO OLEJOVÁNÍ včetně mezibroušení.

Renovace ostatních podlah se skládá z hloubkového čištění a ošetření povrchu daným přípravkem, který dodá Vaší podlaze nový vzhled.

 


slide slide slide slide slide slide slide slide

Kompletní úklidový servis

Provádíme pravidelné i jednorázové kompletní úklidy domů, bytů, administrativních budov a dalších prostor. Budete-li mít zájem o pravidelné úklidy domácnosti, poskytujeme hospodyně do domácností. Zajistěte si kompletní úklidový servis.

zobrazit více infromací

Čištění interiérů vozidel

Každé auto by alespoň jednou za čas potřebovalo vyčistit interiér. Nechte si provést čištění interiéru vozidel od naší firmy. Vysáváme sedačky, polstrování dveří, podlahu a zavazadlový prostor. Myjeme a ošetřujeme vnitřní plasty a okna a provádíme extrakční čištění jednotlivých části vozu.

zobrazit více infromací

Prodej a pokládka podlah. krytin

Potřebujete položit nové podlahové krytiny, nebo jste došli k tomu, že je na čase provést rekonstrukci? Pokud této oblasti nerozumíte, nechte si pomoci od odborníka. Nakoupíme podlahové krytiny za vás a rovnou vám je i položíme.

zobrazit více infromací

Stěhovací a vyklízecí služby

Zajistíme kompletní stěhovací služby pro Váš byt, dům či rodinný domek. Naši specialisté, také kvalitně připraví Vaši celou firmu nebo kancelář ke stěhování včetně dovezeni požadovaného množství obalového materiálu.

zobrazit více infromací

Prodej hygien. a čist. prostředků

Ať už vlastníte provozovnu, kanceláře či jiné prostory, je zřejmé, že budou vyžadovat pravidelný úklid. Nakupte si na něj potřebné hygienické a čisticí prostředky a dosáhněte maximálního efektu.

zobrazit více infromací

Ostrahy a kamerové systémy

Umožníme vám bezpečně chránit nemovitosti, ale i provádět různé akce s doprovodem. S naší ostrahou bude v bezpečí majetek i osoby. Máme pro vás i kvalitní kamerové systémy.

zobrazit více infromací

Malířská činnost

Každý interiér potřebuje jednou za čas vymalovat. Někteří lidé se do toho pouští sami, ale pokud chcete mít zaručený profesionální výsledek, využijte naší malířské činnosti.

zobrazit více infromací

Správa a účetnictví SVJ

Nepodceňujte důležitost účetnictví a mějte v pořádku veškeré doklady, které do něj spadají. Precizní účetnictví o firmě leccos vypovídá. My Vám zajistíme komplexní účetnictví.

zobrazit více infromací
pujcovna
prodej
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace