Karcher NT 65/2 Eco

Popis

K pronájmu nabízíme výkonný a silný, dvouturbínový vysavač Kärcher NT 65/2 Eco určený k vysávání mokrých a suchých nečistot.


Kärcher NT 65/2 Eco Výkonný a silný, dvouturbínový vysavač určený k vysávání mokrých a suchých nečistot.Obzvláště vhodný je především na velké množství drobných nečistot, ale ani velké nečistoty a kapaliny nejsou pro tento vysavač s ekofiltrsystémem problém. Díky efektivnímu čištění plochého skládaného filtru vzdušným rázem, zůstává sací výkon téměř stále konstantní a životnost filtru vysoká. Čištění vzdušným rázem je pohodlně ovládáno na rukojeti příslušenství vysavače. Vysavač může být používán bez papírových sáčků , ale i s papírovými sáčky. Vysavač je vybaven skládaným Eco filtrem, patentovaným PCF systémem k automatickému čištění filtru, vypouštěcí hadicí odolnou proti olejům, nádobou na nečistoty o objemu 65 l, ukládací plochou na nářadí a elektrokabelem.

 

Standardní příslušenství


 Mokrosuchou hubici s vyměnitelnými gumovými nebo kartáčovými stěrkami o záběru 360 mm, štěrbinovou hubicí, dvě kovové sací trubky 0,5 m, sací hadici C-DN 40 o délce 4,0 m, 1 ks papírový sáček.
 

Vlastnosti 

Barva: žlutá, černá Množství vzduchu: 112,00 l/s Objem nádoby: 65,00 l
Podtlak: 235,00 mbar Příkon: 2750,00 W Rozměry: 690x520x1000 mm

 

Cena za pronájem

Model: NT 65/2 ECO
Popis: Profesionální průmyslový vysavač určený k vysávání mokrých a suchých nečistot.
Cena: Jeden den: 890 Kč bez DPH
Pytlík: 1ks / á 150Kč bez DPH
Kauce: 10.000 Kč bez DPH
 


slide slide slide slide slide slide slide slide

Kompletní úklidový servis

Provádíme pravidelné i jednorázové kompletní úklidy domů, bytů, administrativních budov a dalších prostor. Budete-li mít zájem o pravidelné úklidy domácnosti, poskytujeme hospodyně do domácností. Zajistěte si kompletní úklidový servis.

zobrazit více infromací

Čištění interiérů vozidel

Každé auto by alespoň jednou za čas potřebovalo vyčistit interiér. Nechte si provést čištění interiéru vozidel od naší firmy. Vysáváme sedačky, polstrování dveří, podlahu a zavazadlový prostor. Myjeme a ošetřujeme vnitřní plasty a okna a provádíme extrakční čištění jednotlivých části vozu.

zobrazit více infromací

Prodej a pokládka podlah. krytin

Potřebujete položit nové podlahové krytiny, nebo jste došli k tomu, že je na čase provést rekonstrukci? Pokud této oblasti nerozumíte, nechte si pomoci od odborníka. Nakoupíme podlahové krytiny za vás a rovnou vám je i položíme.

zobrazit více infromací

Půjčovna úklidové techniky

Kvalitní úklid vyžaduje kvalitní úklidovou techniku. Nejenže Vám umožní pořádně uklidit, ale také Vám tuto činnost zjednoduší. Půjčíme Vám úklidovou techniku, vozíky a mopy.

zobrazit více infromací

Prodej hygien. a čist. prostředků

Ať už vlastníte provozovnu, kanceláře či jiné prostory, je zřejmé, že budou vyžadovat pravidelný úklid. Nakupte si na něj potřebné hygienické a čisticí prostředky a dosáhněte maximálního efektu.

zobrazit více infromací

Ostrahy a kamerové systémy

Umožníme vám bezpečně chránit nemovitosti, ale i provádět různé akce s doprovodem. S naší ostrahou bude v bezpečí majetek i osoby. Máme pro vás i kvalitní kamerové systémy.

zobrazit více infromací

Malířská činnost

Každý interiér potřebuje jednou za čas vymalovat. Někteří lidé se do toho pouští sami, ale pokud chcete mít zaručený profesionální výsledek, využijte naší malířské činnosti.

zobrazit více infromací

Správa a účetnictví SVJ

Nepodceňujte důležitost účetnictví a mějte v pořádku veškeré doklady, které do něj spadají. Precizní účetnictví o firmě leccos vypovídá. My Vám zajistíme komplexní účetnictví.

zobrazit více infromací
pujcovna
prodej
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace