Karcher A 2554 ME

Vysavač suchých a mokrých nečistot, ještě výkonnější, ještě větší, kovová nádoba.

Popis

Kärcher A 2554 MEKvalitní a robustní vysavač suchých a mokrých nečistot a tekutin s nádobou na nečistoty o objemu 25 l, vyvedenou v kovu. Nemusí se do něj používat papírové sáčky. Filtraci zajišťuje kvalitní filtrační, omyvatelná patrona. Vysavač disponuje regulací otáček motoru pro regulaci výkonu a možnosti přepojení sací hadice na výfuk a možnost tak používat jej k ofukování. Vysavače je posazen na podvozku s pěti otočnými kolečky pro snadnou manipulaci. Jednoduchým sklopením madla se uvolní sací hlava a sejme se tak z nádoby na nečistoty, kterou pak lze jednoduše vyprazdňovat.

 

 

 

 

Standardní příslušenství:

 V základní verzi je vysavač vybaven sací hadicí s kolenem o délce 1,9 m, kombinovanou hubicí na tvrdé plochy, štěrbinovou hubicí, dvěma sacími trubkami 0,5 m a filtrační patronou.
 

Vlastnosti výrobku

Barva: žlutá, černá Průtok vzduchu: 70,00 l/s Objem nádoby: 25,00 l
Podtlak: 210,00 mbar Max. výkon: 1400,00 W Rozměry: 430x380x555 mm
Elektrokabel: 5,00 m Jmenovitá světlost: 35,00 mm Hmotnost: 7,6 kg

 

Cena za pronájem

Model: A 2554 ME
Popis: Vysavač suchých a mokrých nečistot, ještě výkonnější, ještě větší, kovová nádoba.
Cena: pondělí – pátek : 650 Kč bez DPH
sobota – neděle: 1 100 Kč bez DPH
Kauce: 0 Kč
 


slide slide slide slide slide slide slide slide

Kompletní úklidový servis

Provádíme pravidelné i jednorázové kompletní úklidy domů, bytů, administrativních budov a dalších prostor. Budete-li mít zájem o pravidelné úklidy domácnosti, poskytujeme hospodyně do domácností. Zajistěte si kompletní úklidový servis.

zobrazit více infromací

Čištění interiérů vozidel

Každé auto by alespoň jednou za čas potřebovalo vyčistit interiér. Nechte si provést čištění interiéru vozidel od naší firmy. Vysáváme sedačky, polstrování dveří, podlahu a zavazadlový prostor. Myjeme a ošetřujeme vnitřní plasty a okna a provádíme extrakční čištění jednotlivých části vozu.

zobrazit více infromací

Prodej a pokládka podlah. krytin

Potřebujete položit nové podlahové krytiny, nebo jste došli k tomu, že je na čase provést rekonstrukci? Pokud této oblasti nerozumíte, nechte si pomoci od odborníka. Nakoupíme podlahové krytiny za vás a rovnou vám je i položíme.

zobrazit více infromací

Půjčovna úklidové techniky

Kvalitní úklid vyžaduje kvalitní úklidovou techniku. Nejenže Vám umožní pořádně uklidit, ale také Vám tuto činnost zjednoduší. Půjčíme Vám úklidovou techniku, vozíky a mopy.

zobrazit více infromací

Prodej hygien. a čist. prostředků

Ať už vlastníte provozovnu, kanceláře či jiné prostory, je zřejmé, že budou vyžadovat pravidelný úklid. Nakupte si na něj potřebné hygienické a čisticí prostředky a dosáhněte maximálního efektu.

zobrazit více infromací

Ostrahy a kamerové systémy

Umožníme vám bezpečně chránit nemovitosti, ale i provádět různé akce s doprovodem. S naší ostrahou bude v bezpečí majetek i osoby. Máme pro vás i kvalitní kamerové systémy.

zobrazit více infromací

Malířská činnost

Každý interiér potřebuje jednou za čas vymalovat. Někteří lidé se do toho pouští sami, ale pokud chcete mít zaručený profesionální výsledek, využijte naší malířské činnosti.

zobrazit více infromací

Správa a účetnictví SVJ

Nepodceňujte důležitost účetnictví a mějte v pořádku veškeré doklady, které do něj spadají. Precizní účetnictví o firmě leccos vypovídá. My Vám zajistíme komplexní účetnictví.

zobrazit více infromací
pujcovna
prodej
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace