Bezpečnostní služby

Zajišťujeme profesionální bezpečnostní služby administrativních, průmyslových i soukromých objektů v rámci celé ČR. Při své činnosti se opíráme o rozsáhlý tým kvalifikovaných pracovníků s dlouholetými zkušenostmi, kteří jsou vedeni k tomu, aby s maximální efektivností vyhověli všem přáním zákazníků. Aktivně se podílíme na vytváření pravidel bezpečnostní politiky daného objektu, neustále zlepšujeme nebo navrhujeme možné změny vedoucí k tomu, že každá bezpečnostní služba je stále více a více efektivnější. Nabízíme našim zákazníkům širokou škálu specializovaných řešení.

Bezpečnostní služba a servis - komplexní nabídka

Naše společnost je Vám připravena nabídnout bezpečnostní služby, resp. jejich profesionální řešení v oblasti:

 • fyzická ostraha objektů
 • recepční služba
 • osobní ochrana
 • dálková ostraha objektů
 • bezpečnostní poradenství
 • bezpečnostní posouzení
 • montáž a projekce elektronických zabezpečovacích, protipožárních a kamerových systémů
 • přeprava finanční hotovosti
 • detektivní služba
 • zajištění pořádku kulturních akcí všeho druhu
 • PCO - pult centralizované ostrahy

Profesionální bezpečnostní služby

Ve všech bezpečnostních oblastech a službách disponujeme dlouholetými zkušenostmi a naši dlouhodobí klienti jsou toho důkazem. Spokojenost našich zákazníků s dodávanými bezpečnostními službami chceme neustále zvyšovat zavedením a zdokonalováním systému řízení společnosti, splňujícího zákonné požadavky i požadavky mezinárodních norem. Každá bezpečnostní služba je prováděna našimi kvalifikovanými a proškolenými zaměstnanci ve stejnokrojích s možností znalosti cizího jazyka. Naše společnost si je vědoma, že systém záruk je jedním ze základních podmínek seriózního obchodního vztahu. Proto Vám naše společnost nabízí uzavření dohody o kvalitě poskytované bezpečnostní služby jako přílohu obchodní smlouvy, jejíž součástí je i výpis z pojistné smlouvy o pojištění námi dodaných bezpečnostních služeb.

 


slide slide slide slide slide slide slide slide

Kompletní úklidový servis

Provádíme pravidelné i jednorázové kompletní úklidy domů, bytů, administrativních budov a dalších prostor. Budete-li mít zájem o pravidelné úklidy domácnosti, poskytujeme hospodyně do domácností. Zajistěte si kompletní úklidový servis.

zobrazit více infromací

Čištění interiérů vozidel

Každé auto by alespoň jednou za čas potřebovalo vyčistit interiér. Nechte si provést čištění interiéru vozidel od naší firmy. Vysáváme sedačky, polstrování dveří, podlahu a zavazadlový prostor. Myjeme a ošetřujeme vnitřní plasty a okna a provádíme extrakční čištění jednotlivých části vozu.

zobrazit více infromací

Prodej a pokládka podlah. krytin

Potřebujete položit nové podlahové krytiny, nebo jste došli k tomu, že je na čase provést rekonstrukci? Pokud této oblasti nerozumíte, nechte si pomoci od odborníka. Nakoupíme podlahové krytiny za vás a rovnou vám je i položíme.

zobrazit více infromací

Stěhovací a vyklízecí služby

Zajistíme kompletní stěhovací služby pro Váš byt, dům či rodinný domek. Naši specialisté, také kvalitně připraví Vaši celou firmu nebo kancelář ke stěhování včetně dovezeni požadovaného množství obalového materiálu.

zobrazit více infromací

Prodej hygien. a čist. prostředků

Ať už vlastníte provozovnu, kanceláře či jiné prostory, je zřejmé, že budou vyžadovat pravidelný úklid. Nakupte si na něj potřebné hygienické a čisticí prostředky a dosáhněte maximálního efektu.

zobrazit více infromací

Ostrahy a kamerové systémy

Umožníme vám bezpečně chránit nemovitosti, ale i provádět různé akce s doprovodem. S naší ostrahou bude v bezpečí majetek i osoby. Máme pro vás i kvalitní kamerové systémy.

zobrazit více infromací

Malířská činnost

Každý interiér potřebuje jednou za čas vymalovat. Někteří lidé se do toho pouští sami, ale pokud chcete mít zaručený profesionální výsledek, využijte naší malířské činnosti.

zobrazit více infromací

Správa a účetnictví SVJ

Nepodceňujte důležitost účetnictví a mějte v pořádku veškeré doklady, které do něj spadají. Precizní účetnictví o firmě leccos vypovídá. My Vám zajistíme komplexní účetnictví.

zobrazit více infromací
pujcovna
prodej
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace