Malířská činnost

Provádíme kvalitně veškeré malířské práce, v dohodnutých termínech a za příznivé ceny.

Hlavní zásadou našeho malířství je poskytování malířských a natěračských služeb nejvyšší kvality. A to tak, aby spolupráce s námi byla co nejpříjemnější a vedla ke spokojenosti našeho klienta. Naši malíři pokojů zanechají ve Vašem bytě, domě nebo kanceláři práci dle Vašich představ, díky které budete spokojeni. To je pro nás tou největší odměnou.

Naše firma je na trhu už od roku 2006 a největší vizitkou jsou naši spokojení klienti, kteří se na nás opakovaně obracejí a doporučují nás svým známým a kolegům.

Provádíme široké spektrum malířských, natěračských a dekorativních prací, při kterých používáme nejkvalitnější nátěrové hmoty a materiály od tuzemských i zahraničních výrobců.

Na vaše zavolání přijedeme, prokonzultujeme objednávku a zpracujeme zdarma cenový návrh.

Po návštěvě u Vás Vám předvedeme i vzorníky barev.

Naše služby

  • Malování pokojů, interiérů
  • Malování domů
  • Nátěry oken a dveří
  • Nátěry fasád, střech a podlah
 


slide slide slide slide slide slide slide slide

Kompletní úklidový servis

Provádíme pravidelné i jednorázové kompletní úklidy domů, bytů, administrativních budov a dalších prostor. Budete-li mít zájem o pravidelné úklidy domácnosti, poskytujeme hospodyně do domácností. Zajistěte si kompletní úklidový servis.

zobrazit více infromací

Čištění interiérů vozidel

Každé auto by alespoň jednou za čas potřebovalo vyčistit interiér. Nechte si provést čištění interiéru vozidel od naší firmy. Vysáváme sedačky, polstrování dveří, podlahu a zavazadlový prostor. Myjeme a ošetřujeme vnitřní plasty a okna a provádíme extrakční čištění jednotlivých části vozu.

zobrazit více infromací

Prodej a pokládka podlah. krytin

Potřebujete položit nové podlahové krytiny, nebo jste došli k tomu, že je na čase provést rekonstrukci? Pokud této oblasti nerozumíte, nechte si pomoci od odborníka. Nakoupíme podlahové krytiny za vás a rovnou vám je i položíme.

zobrazit více infromací

Stěhovací a vyklízecí služby

Zajistíme kompletní stěhovací služby pro Váš byt, dům či rodinný domek. Naši specialisté, také kvalitně připraví Vaši celou firmu nebo kancelář ke stěhování včetně dovezeni požadovaného množství obalového materiálu.

zobrazit více infromací

Prodej hygien. a čist. prostředků

Ať už vlastníte provozovnu, kanceláře či jiné prostory, je zřejmé, že budou vyžadovat pravidelný úklid. Nakupte si na něj potřebné hygienické a čisticí prostředky a dosáhněte maximálního efektu.

zobrazit více infromací

Ostrahy a kamerové systémy

Umožníme vám bezpečně chránit nemovitosti, ale i provádět různé akce s doprovodem. S naší ostrahou bude v bezpečí majetek i osoby. Máme pro vás i kvalitní kamerové systémy.

zobrazit více infromací

Malířská činnost

Každý interiér potřebuje jednou za čas vymalovat. Někteří lidé se do toho pouští sami, ale pokud chcete mít zaručený profesionální výsledek, využijte naší malířské činnosti.

zobrazit více infromací

Správa a účetnictví SVJ

Nepodceňujte důležitost účetnictví a mějte v pořádku veškeré doklady, které do něj spadají. Precizní účetnictví o firmě leccos vypovídá. My Vám zajistíme komplexní účetnictví.

zobrazit více infromací
pujcovna
prodej
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace