KARCHER CV 36-2

Popis

tl_files/okfocus/DATA/pujcovna/nove/CV 36-2 .jpg

Kartáčový kobercový vysavač je výkonný, s vysunovatelnou sací trubkou a příslušenstvím. Trojnásobným filtračním systém, separátní mi motory kartáčů a sáním. Kartáč si manuálně přizpůsobíte na hloubku vlákna. Rukojeť je ergonomická proto se manipulaci stává snadnější.

Vlastnosti výrobku

Barva: žlutá Množství vzduchu: 44 l/s Délka kabelu: 12 m
Podtlak: 180/18 mbar/kPa Objem nádrže: 5,5 l Napětí: 240 V
Příkon: 1,15 kW Standardní jmenovitý průměr: 35 mm Hmotnost: 9 kg
Hluk: 66 dB Rozměry (DxŠxV): 275x360x1250 mm Pracovní šířka: 360 mm 
 
 

Cena za pronájem

Model Karcher CV 36/2
Popis Kartáčový kobercový vysavač
Cena pondělí –  pátek: 650 Kč bez DPH
Víkend sobota – neděle: 1 100 Kč bez DPH


 
 


slide slide slide slide slide slide slide slide

Kompletní úklidový servis

Provádíme pravidelné i jednorázové kompletní úklidy domů, bytů, administrativních budov a dalších prostor. Budete-li mít zájem o pravidelné úklidy domácnosti, poskytujeme hospodyně do domácností. Zajistěte si kompletní úklidový servis.

zobrazit více infromací

Čištění interiérů vozidel

Každé auto by alespoň jednou za čas potřebovalo vyčistit interiér. Nechte si provést čištění interiéru vozidel od naší firmy. Vysáváme sedačky, polstrování dveří, podlahu a zavazadlový prostor. Myjeme a ošetřujeme vnitřní plasty a okna a provádíme extrakční čištění jednotlivých části vozu.

zobrazit více infromací

Prodej a pokládka podlah. krytin

Potřebujete položit nové podlahové krytiny, nebo jste došli k tomu, že je na čase provést rekonstrukci? Pokud této oblasti nerozumíte, nechte si pomoci od odborníka. Nakoupíme podlahové krytiny za vás a rovnou vám je i položíme.

zobrazit více infromací

Půjčovna úklidové techniky

Kvalitní úklid vyžaduje kvalitní úklidovou techniku. Nejenže Vám umožní pořádně uklidit, ale také Vám tuto činnost zjednoduší. Půjčíme Vám úklidovou techniku, vozíky a mopy.

zobrazit více infromací

Prodej hygien. a čist. prostředků

Ať už vlastníte provozovnu, kanceláře či jiné prostory, je zřejmé, že budou vyžadovat pravidelný úklid. Nakupte si na něj potřebné hygienické a čisticí prostředky a dosáhněte maximálního efektu.

zobrazit více infromací

Ostrahy a kamerové systémy

Umožníme vám bezpečně chránit nemovitosti, ale i provádět různé akce s doprovodem. S naší ostrahou bude v bezpečí majetek i osoby. Máme pro vás i kvalitní kamerové systémy.

zobrazit více infromací

Malířská činnost

Každý interiér potřebuje jednou za čas vymalovat. Někteří lidé se do toho pouští sami, ale pokud chcete mít zaručený profesionální výsledek, využijte naší malířské činnosti.

zobrazit více infromací

Správa a účetnictví SVJ

Nepodceňujte důležitost účetnictví a mějte v pořádku veškeré doklady, které do něj spadají. Precizní účetnictví o firmě leccos vypovídá. My Vám zajistíme komplexní účetnictví.

zobrazit více infromací
pujcovna
prodej
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace