Karcher Puzzi Super 100

Popis

Kärcher Puzzi Super 100

Pro domácnost je extrakční čistění koberců bezesporu nejvhodnější metodou, která nečistotu skutečně odstraní, je mechanicky šetrná ke koberci a koberec je poměrně rychle suchý. Koberce v bytech nejsou natolik zašpiněny, aby bylo nutné použít výraznějšího mechanického působení kartáčových kotoučových strojů. Výjimku tvoří některé plyšové jednobarevné koberce. Extraktor i v tomto případě sice koberec zbaví nečistoty, ale opticky koberec vypadá hůře.Pro kanceláře je extrakční metoda rovněž vhodná, avšak při dodržení frekvence čistění min. 2 x ročně. Pokud je koberec více znečištěn musí se použít na vpravení čistícího prostředku a mechanické rozrušení kartáčový stroj a extraktorem se pak koberec jen propláchne a vysaje.

Podrobný popis

Profesionální čistící stroj značky Kärcher. Stroj je určen na čištění malých a střední ploch, ideální do domácností nebo malých firem zabývající se úklidem. Lze s nim čistit koberce, čalouněný nábytek, sedací soupravy, interiéry vozidel. Při zapůjčení je stroj automaticky vybaven sací hadicí o délce 2,5 m + podlahovým nástavcem. Dalším možným příslušenstvím je krátká hubice na čalounění která je v ceně půjčení (viz. příslušenství).

Popis čistící metody


Extrakční čistění koberceA - vstříknutí čistícího roztoku do vlasů koberce

B -
působení čistícího roztoku podpořené mechanickým pohybem čistící hlavice

C -
vysání rozpuštěné nečistoty

D -
směr pohybu čistící hlavice
 
 
 
 
 

Vlastnosti 

Barva: žlutá, černá Množství vzduchu: 54,00 l/s Objem nádoby: 10,00 l
Plošný výkon: 15,00 m2/h Podtlak: 200,00 mbar Příkon: 1250,00 W
Rozměry: 665x320x435 mm Nástřikové množství: 1,00 Nástřikový tlak: 1,00

Cena za pronájem - 24 hodin

Model: Puzzi 100 Super
Popis: Profesionální čisticí stroj na koberce, čalounění, čištění interiéru automobilů. Určen pro malé a střední plochy.
Cena: 590 Kč bez DPH / den 
990 Kč bez DPH / zvýhodněný víkend. Cena za sobotu + neděli
Čistící prostředky: Originál prášek vhodný na koberce:    49 Kč / 1 kapsle - cca na 15m2
Roztok vhodný na čalouněný nábytek: 49 Kč / 25 ml- cca na 15m2
 


slide slide slide slide slide slide slide slide

Kompletní úklidový servis

Provádíme pravidelné i jednorázové kompletní úklidy domů, bytů, administrativních budov a dalších prostor. Budete-li mít zájem o pravidelné úklidy domácnosti, poskytujeme hospodyně do domácností. Zajistěte si kompletní úklidový servis.

zobrazit více infromací

Čištění interiérů vozidel

Každé auto by alespoň jednou za čas potřebovalo vyčistit interiér. Nechte si provést čištění interiéru vozidel od naší firmy. Vysáváme sedačky, polstrování dveří, podlahu a zavazadlový prostor. Myjeme a ošetřujeme vnitřní plasty a okna a provádíme extrakční čištění jednotlivých části vozu.

zobrazit více infromací

Prodej a pokládka podlah. krytin

Potřebujete položit nové podlahové krytiny, nebo jste došli k tomu, že je na čase provést rekonstrukci? Pokud této oblasti nerozumíte, nechte si pomoci od odborníka. Nakoupíme podlahové krytiny za vás a rovnou vám je i položíme.

zobrazit více infromací

Půjčovna úklidové techniky

Kvalitní úklid vyžaduje kvalitní úklidovou techniku. Nejenže Vám umožní pořádně uklidit, ale také Vám tuto činnost zjednoduší. Půjčíme Vám úklidovou techniku, vozíky a mopy.

zobrazit více infromací

Prodej hygien. a čist. prostředků

Ať už vlastníte provozovnu, kanceláře či jiné prostory, je zřejmé, že budou vyžadovat pravidelný úklid. Nakupte si na něj potřebné hygienické a čisticí prostředky a dosáhněte maximálního efektu.

zobrazit více infromací

Ostrahy a kamerové systémy

Umožníme vám bezpečně chránit nemovitosti, ale i provádět různé akce s doprovodem. S naší ostrahou bude v bezpečí majetek i osoby. Máme pro vás i kvalitní kamerové systémy.

zobrazit více infromací

Malířská činnost

Každý interiér potřebuje jednou za čas vymalovat. Někteří lidé se do toho pouští sami, ale pokud chcete mít zaručený profesionální výsledek, využijte naší malířské činnosti.

zobrazit více infromací

Správa a účetnictví SVJ

Nepodceňujte důležitost účetnictví a mějte v pořádku veškeré doklady, které do něj spadají. Precizní účetnictví o firmě leccos vypovídá. My Vám zajistíme komplexní účetnictví.

zobrazit více infromací
pujcovna
prodej
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace