Proč si půjčit extraktor/tepovač

K pronájmu nabízíme kvalitní profesionální čisticí extraktory značky Kärcher Puzzi Super 100 k čištění koberců a veškerého čalouněného nábytku. Čistící extraktor je vhodný např. pro penziony, drobné živnostníky či podnikatele, stejně jako pro úklidy domácnostní různé velikosti.
Čištění pomocí špičkové techniky umožní navrátit vašim kobercům a čalounění původní vzhled i kvalitu. Stroje povrch dokonale vyčistí pomocí ekologicky nezávadného přípravku a zanechají jej téměř suchý, vysají až 93 % čistícího roztoku. Čištění koberců a čalouněného nábytku probíhá formou hloubkového propírání.

Koberce budou nejen zářit novotou, ale také poskytnou prostředí pro pohyb alergiků. V každém koberci či čalouněném nábytku se nachází velké množství roztočů, kteří představují nepříjemnosti především pro alergiky. Jsou to okem neviditelní členovci příbuzní pavoukům a klíšťatům, především jsou nebezpeční roztoči obsažení v domácím prostředí, tzv. roztoči bytového prachu. Výzkumy ukázaly, že na 1 m2 koberce se jich nachází až 10.000, v matracích a sedacích soupravách pak až stokrát více.

Roztoči

Za pomocí unikátního přípravku a špičkové techniky dokážeme odstranit roztoče, a dokonce i jejich výměšky, které jsou původci alergií. Hladina alergenů se po tomto čištění znatelně sníží, o 95 %.

Stroje na čištění koberců a čalounění jsou jednoduché na obsluhu a zajišťují dokonalý výsledek.

 


slide slide slide slide slide slide slide slide

Kompletní úklidový servis

Provádíme pravidelné i jednorázové kompletní úklidy domů, bytů, administrativních budov a dalších prostor. Budete-li mít zájem o pravidelné úklidy domácnosti, poskytujeme hospodyně do domácností. Zajistěte si kompletní úklidový servis.

zobrazit více infromací

Čištění interiérů vozidel

Každé auto by alespoň jednou za čas potřebovalo vyčistit interiér. Nechte si provést čištění interiéru vozidel od naší firmy. Vysáváme sedačky, polstrování dveří, podlahu a zavazadlový prostor. Myjeme a ošetřujeme vnitřní plasty a okna a provádíme extrakční čištění jednotlivých části vozu.

zobrazit více infromací

Prodej a pokládka podlah. krytin

Potřebujete položit nové podlahové krytiny, nebo jste došli k tomu, že je na čase provést rekonstrukci? Pokud této oblasti nerozumíte, nechte si pomoci od odborníka. Nakoupíme podlahové krytiny za vás a rovnou vám je i položíme.

zobrazit více infromací

Půjčovna úklidové techniky

Kvalitní úklid vyžaduje kvalitní úklidovou techniku. Nejenže Vám umožní pořádně uklidit, ale také Vám tuto činnost zjednoduší. Půjčíme Vám úklidovou techniku, vozíky a mopy.

zobrazit více infromací

Prodej hygien. a čist. prostředků

Ať už vlastníte provozovnu, kanceláře či jiné prostory, je zřejmé, že budou vyžadovat pravidelný úklid. Nakupte si na něj potřebné hygienické a čisticí prostředky a dosáhněte maximálního efektu.

zobrazit více infromací

Ostrahy a kamerové systémy

Umožníme vám bezpečně chránit nemovitosti, ale i provádět různé akce s doprovodem. S naší ostrahou bude v bezpečí majetek i osoby. Máme pro vás i kvalitní kamerové systémy.

zobrazit více infromací

Malířská činnost

Každý interiér potřebuje jednou za čas vymalovat. Někteří lidé se do toho pouští sami, ale pokud chcete mít zaručený profesionální výsledek, využijte naší malířské činnosti.

zobrazit více infromací

Správa a účetnictví SVJ

Nepodceňujte důležitost účetnictví a mějte v pořádku veškeré doklady, které do něj spadají. Precizní účetnictví o firmě leccos vypovídá. My Vám zajistíme komplexní účetnictví.

zobrazit více infromací
pujcovna
prodej
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace