Prodej čistících, úklidových a hygienických prostředků

Kromě komplexních úklidových prací jsou součástí našich služeb dodávky sanitárního charakteru (čistící, pracovní a ochranné prostředky, mýdlo, toaletní papír, papírové ručníky, sáčky do košů, hygienické sáčky na dámská WC, osvěžovače vzduchu aj., dále zajišťujeme praní ručníků, utěrek, záclon, závěsů, čištění koberců , čalouněného nábytku a interiérů automobilů, mytí oken a dal.) Zajišťujeme veškerou úklidovou techniku, jedná se o vysavače, úklidové vozíky, mycí tyče atd.

Prodej prostředků určených pro úklid a čištění.

Prodáváme všechny druhy komerčních prostředků,  veškerý drogistický sortiment., a všechny ostatní druhy čistících prostředků včetně profesionální úklidové chemie např. Cormen, Everstar, HG, Pulirapid, Sidolux atd. ),

Dále také úklidové vozíky, mycí tyče, stěrky na okna, mopy, čističe na žaluzie, houbičky na nádobí, hadry na podlahu, švédské utěrky, smetáky, košťata, vědra vše na co si pod pojmem úklid vzpomenete.

- mýdla tekutá i toaletní, toal. papír malé role nebo velké vel. 190, 240, 280, papírové ručníky, papírové ubrousky, solvina ( prášková, tekutá, gelová solvina ), ochranné krémy na ruce, dezinfekce, sáčky do košů všech rozměrů, hygienické sáčky na dámská WC, osvěžovače vzduchu spray, knot, dávkovače na mýdla, zásobníky na papírové ručníky, utěrky na toal. papír, gumové rukavice a mnoho dalších věcí z oblasti hygieny.

 Prodej úklidové techniky a tepovačů

Úklidové vozíky

AMIGO
Amigo
BONO IV
Bono IV
CARF IV
Carf IV
    celá nabídka

Mopy

KLIK 40 a 50 cm
KLIK 40 a 50cm
Mastermop 40 cm kapsový
Mastermop 40 cm kapsový
Mikromop 27 x 14 cm suchý zip
Mikromop 27x14 cm suchý zip
    celá nabídka

Úklidová technika

Držák rozmýváku 35 a 45 cm
Držák rozmýváku 35 a 45cm
Návleky rozmýváku + stěrky
Návleky rozmýváku+stěrky
Okenní škrabky
Držák zametacího mopu 40,60,80cm (kloub)
    celá nabídka
 


slide slide slide slide slide slide slide slide

Kompletní úklidový servis

Provádíme pravidelné i jednorázové kompletní úklidy domů, bytů, administrativních budov a dalších prostor. Budete-li mít zájem o pravidelné úklidy domácnosti, poskytujeme hospodyně do domácností. Zajistěte si kompletní úklidový servis.

zobrazit více infromací

Čištění interiérů vozidel

Každé auto by alespoň jednou za čas potřebovalo vyčistit interiér. Nechte si provést čištění interiéru vozidel od naší firmy. Vysáváme sedačky, polstrování dveří, podlahu a zavazadlový prostor. Myjeme a ošetřujeme vnitřní plasty a okna a provádíme extrakční čištění jednotlivých části vozu.

zobrazit více infromací

Prodej a pokládka podlah. krytin

Potřebujete položit nové podlahové krytiny, nebo jste došli k tomu, že je na čase provést rekonstrukci? Pokud této oblasti nerozumíte, nechte si pomoci od odborníka. Nakoupíme podlahové krytiny za vás a rovnou vám je i položíme.

zobrazit více infromací

Stěhovací a vyklízecí služby

Zajistíme kompletní stěhovací služby pro Váš byt, dům či rodinný domek. Naši specialisté, také kvalitně připraví Vaši celou firmu nebo kancelář ke stěhování včetně dovezeni požadovaného množství obalového materiálu.

zobrazit více infromací

Prodej hygien. a čist. prostředků

Ať už vlastníte provozovnu, kanceláře či jiné prostory, je zřejmé, že budou vyžadovat pravidelný úklid. Nakupte si na něj potřebné hygienické a čisticí prostředky a dosáhněte maximálního efektu.

zobrazit více infromací

Ostrahy a kamerové systémy

Umožníme vám bezpečně chránit nemovitosti, ale i provádět různé akce s doprovodem. S naší ostrahou bude v bezpečí majetek i osoby. Máme pro vás i kvalitní kamerové systémy.

zobrazit více infromací

Malířská činnost

Každý interiér potřebuje jednou za čas vymalovat. Někteří lidé se do toho pouští sami, ale pokud chcete mít zaručený profesionální výsledek, využijte naší malířské činnosti.

zobrazit více infromací

Správa a účetnictví SVJ

Nepodceňujte důležitost účetnictví a mějte v pořádku veškeré doklady, které do něj spadají. Precizní účetnictví o firmě leccos vypovídá. My Vám zajistíme komplexní účetnictví.

zobrazit více infromací
pujcovna
prodej
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace