Ceník stěhovacích a vyklízecích služeb

Cena stěhování se odvíjí od náročnosti stěhovacích prací, počtu ujetých kilometrů a použitého vozidla. Cena se vždy stanovuje individuálně - na základě specifických požadavků a potřeb zákazníka.

Máte zájem o předběžnou kalkulaci? Zajímá vás finální cena veškerých služeb dle vašich konkrétních požadavků? Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 776 394 600 nebo nás kontaktujte přímo pomocí formuláře.

Finální cenu a podrobnou kalkulaci našich služeb vám zdarma zašleme – stačí detailně specifikovat zadání stěhování, přepravy nebo vyklízení. Pro úspěšnou spolupráci je vhodné nás dostatečně informovat o rozsahu požadovaných prací,na základě toho Vám dopředu oznámíme orientační cenu (faktory stanovení ceny jsou objem stěhovaných věcí, vzdálenost přepravy a podmínky v místě nakládky a vykládky.)

ZDARMA

 • Orientační i finální kalkulaci pro vás rádi připravíme zdarma!
 • Součástí bezplatných služeb je i návrh harmonogramu prací.
 • Zdarma provedeme také předběžnou prohlídku prostor.

Cena zahrnuje perfektní servis a spolehlivé služby:

 • zabezpečíme stěhované vybavení proti poškození nebo zničení 
 • nábytek zabalíme do ochranné fólie 
 • zapůjčíme přepravky a stěhovací pytle šetrně 
 • přestěhujeme i velmi těžké a objemné předměty 
 • nabízíme komplexní stěhovací služby včetně montáže a demontáže nábytku, také samostatně pouze přepravu nebo vyklízení prostor 
 • veškeré bytové i nebytové vybavení za poplatek uskladníme 
 • naše služby kryje vysoké pojištění rizik zahrnující také majetek zákazníka

A navíc...

 • Pracujeme 7 dní v týdnu, NONSTOP!
 • Za práci o víkendech a o svátcích si neúčtujeme žádné příplatky!
 • Poskytujeme množstevní a věrnostní slevy.
 


slide slide slide slide slide slide slide slide

Kompletní úklidový servis

Provádíme pravidelné i jednorázové kompletní úklidy domů, bytů, administrativních budov a dalších prostor. Budete-li mít zájem o pravidelné úklidy domácnosti, poskytujeme hospodyně do domácností. Zajistěte si kompletní úklidový servis.

zobrazit více infromací

Čištění interiérů vozidel

Každé auto by alespoň jednou za čas potřebovalo vyčistit interiér. Nechte si provést čištění interiéru vozidel od naší firmy. Vysáváme sedačky, polstrování dveří, podlahu a zavazadlový prostor. Myjeme a ošetřujeme vnitřní plasty a okna a provádíme extrakční čištění jednotlivých části vozu.

zobrazit více infromací

Prodej a pokládka podlah. krytin

Potřebujete položit nové podlahové krytiny, nebo jste došli k tomu, že je na čase provést rekonstrukci? Pokud této oblasti nerozumíte, nechte si pomoci od odborníka. Nakoupíme podlahové krytiny za vás a rovnou vám je i položíme.

zobrazit více infromací

Stěhovací a vyklízecí služby

Zajistíme kompletní stěhovací služby pro Váš byt, dům či rodinný domek. Naši specialisté, také kvalitně připraví Vaši celou firmu nebo kancelář ke stěhování včetně dovezeni požadovaného množství obalového materiálu.

zobrazit více infromací

Prodej hygien. a čist. prostředků

Ať už vlastníte provozovnu, kanceláře či jiné prostory, je zřejmé, že budou vyžadovat pravidelný úklid. Nakupte si na něj potřebné hygienické a čisticí prostředky a dosáhněte maximálního efektu.

zobrazit více infromací

Ostrahy a kamerové systémy

Umožníme vám bezpečně chránit nemovitosti, ale i provádět různé akce s doprovodem. S naší ostrahou bude v bezpečí majetek i osoby. Máme pro vás i kvalitní kamerové systémy.

zobrazit více infromací

Malířská činnost

Každý interiér potřebuje jednou za čas vymalovat. Někteří lidé se do toho pouští sami, ale pokud chcete mít zaručený profesionální výsledek, využijte naší malířské činnosti.

zobrazit více infromací

Správa a účetnictví SVJ

Nepodceňujte důležitost účetnictví a mějte v pořádku veškeré doklady, které do něj spadají. Precizní účetnictví o firmě leccos vypovídá. My Vám zajistíme komplexní účetnictví.

zobrazit více infromací
pujcovna
prodej
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace