Vyklízecí služby

  • Máte dům z pozůstalosti, který je plný zastaralého nábytku a vybavení?
  • Nevíte, co si počít s nepořádkem ve sklepě?
  • Musíte vyklidit uzavřenou pobočku firmy, přestěhované kanceláře nebo sklad?

Tyto i další problémy za vás vyřeší společnost naše společnost. Nemusíte si tak dělat starosti se špinavou prací, vše zvládneme vyklidit za vás!

Likvidace a vyklízení bytů, domů, pozůstalostí

Svěřte vaše starosti s vyklízením profesionálům a ušetříte čas i peníze. Máme dlouholeté zkušenosti v oboru, a proto pracujeme rychle a efektivně. Nabízíme služby: kompletní likvidace pozůstalostí, včetně případného odvozu veškerý odpad vyklidíme, roztřídíme a následně předáme k ekologické likvidaci.

Vyklízení zahrady  a péče o zahradu

Nabízíme úklid zahrady, prořez stromů, sekání trávy, odvoz hlíny, suti a zahradního odpadu. 

Vyklízení a stěhování kanceláře

Nabízíme vyklizení skladu, firmy, celých areálů a ostatních komerčních prostor.

Vyklidíme cokoliv!

Naše vyklízecí služby využívají jak soukromé osoby, tak firmy a instituce. Dokážeme vyklidit celé domy, byty, sklepy, dílny i garáže. Často pomáháme podnikům s vyklízením kanceláří, celých areálů a hal.

Dle požadavků zákazníka odvezeme nepotřebný materiál, nábytek i konstrukce. Provedeme hrubý úklid daného místa, vytřídíme odpad, postaráme se také o jeho likvidaci. V případě potřeby zajistíme šetrný převoz nábytku a dalších předmětů. Za poplatek nabízíme i uskladnění vybavení.

Komplexní služby na přání zákazníka

Vyklidíme cokoliv a kdekoliv. Jsme specialisté na vyklízení prostor - přenechejte nám vaše starosti! Ušetříte tak drahocenný čas a ve finále i peníze. Ve vlastní režii máme potřebnou techniku. Díky našemu vybavení, kontaktům a zkušenostem zvládneme vyklízecí práce v nejkratším možném čase. Pomůžeme vám přesně tam, kde to nejvíce potřebujete.

Jak vyklízení probíhá?

Stačí nás kontaktovat a sdělit nám své požadavky. Zdarma vám připravíme cenovou nabídku a harmonogram prací. Následuje předběžná prohlídka prostor a samotná realizace.

 


slide slide slide slide slide slide slide slide

Kompletní úklidový servis

Provádíme pravidelné i jednorázové kompletní úklidy domů, bytů, administrativních budov a dalších prostor. Budete-li mít zájem o pravidelné úklidy domácnosti, poskytujeme hospodyně do domácností. Zajistěte si kompletní úklidový servis.

zobrazit více infromací

Čištění interiérů vozidel

Každé auto by alespoň jednou za čas potřebovalo vyčistit interiér. Nechte si provést čištění interiéru vozidel od naší firmy. Vysáváme sedačky, polstrování dveří, podlahu a zavazadlový prostor. Myjeme a ošetřujeme vnitřní plasty a okna a provádíme extrakční čištění jednotlivých části vozu.

zobrazit více infromací

Prodej a pokládka podlah. krytin

Potřebujete položit nové podlahové krytiny, nebo jste došli k tomu, že je na čase provést rekonstrukci? Pokud této oblasti nerozumíte, nechte si pomoci od odborníka. Nakoupíme podlahové krytiny za vás a rovnou vám je i položíme.

zobrazit více infromací

Stěhovací a vyklízecí služby

Zajistíme kompletní stěhovací služby pro Váš byt, dům či rodinný domek. Naši specialisté, také kvalitně připraví Vaši celou firmu nebo kancelář ke stěhování včetně dovezeni požadovaného množství obalového materiálu.

zobrazit více infromací

Prodej hygien. a čist. prostředků

Ať už vlastníte provozovnu, kanceláře či jiné prostory, je zřejmé, že budou vyžadovat pravidelný úklid. Nakupte si na něj potřebné hygienické a čisticí prostředky a dosáhněte maximálního efektu.

zobrazit více infromací

Ostrahy a kamerové systémy

Umožníme vám bezpečně chránit nemovitosti, ale i provádět různé akce s doprovodem. S naší ostrahou bude v bezpečí majetek i osoby. Máme pro vás i kvalitní kamerové systémy.

zobrazit více infromací

Malířská činnost

Každý interiér potřebuje jednou za čas vymalovat. Někteří lidé se do toho pouští sami, ale pokud chcete mít zaručený profesionální výsledek, využijte naší malířské činnosti.

zobrazit více infromací

Správa a účetnictví SVJ

Nepodceňujte důležitost účetnictví a mějte v pořádku veškeré doklady, které do něj spadají. Precizní účetnictví o firmě leccos vypovídá. My Vám zajistíme komplexní účetnictví.

zobrazit více infromací
pujcovna
prodej
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace